ŠTĚTINA Professional Diving Center

Virtuální potápěčský obchod

POTÁPĚČSKÉ MĚŘÍCÍ PŘÍSTROJE

Objednací číslo Číslo výrobku Popis zboží Cena Kč Cena € Obrázek
O2EII Kyslíkový analyzátor Analox O2EII je velmi oblíbeným a spolehlivým přístrojem určeným pro použití v terénu, tedy přesně to, co potápěči potřebují. Při práci s analyzátorem Vám nikdy nebude chybět "třetí ruka". Vynikající je také paměťové tlačítko, které oceníte v okamžiku kdy "na Vás někdo mluví".

The Analox O2EII® nitrox checker is a tried and tested analyser. It has taken the sport diving world by storm and is now the preferred analyser for nitrox divers. The O2EII® is quick and easy to use with 5 Simple Steps giving you the knowledge to plan for a safe dive.
6 880 Kč 246 € Analox O2EII
O2DII Malý, přesný a spolehlivý to je Analox Mini O2DIITM. Je schválený US Navy. Používání analyzátoru  je velmi jednoduché. Odolný s dlouhou životností.

Fast, accurate and reliable the Mini O2DII™ is a US Navy approved analyser. Tough and resiliant,
the Mini O2DII™ is very simple to use.

9 190 Kč 341 € O2DII
ATA Analyzátor trimixu zobrazuje obsah helia, kyslíku a zbývajícího plynu. Je vyvinut za spolupráce pracovníků z laboratoří a zkušených trimixových potápěčů. To by mělo zajistit, že výrobek splní Vaše očekávání.

The Analox ATA™ is a true trimix analyser, displaying accurate readings of Helium, Oxygen and balance gas. The ATA TM has been purpose designed by the analyser in colaboration with toop trimix divers - ensuring the products meets your needs. 
21 070 Kč 780 € Analox ATA

Ceny jsou uvedeny včetně 19% DPH
Prices are including 19% VAT which could be deduced while the goods is sent out or exported to non CE.

OBJEDNAT

   Zpátky na hlavní stránku
   Zpátky na hlavní stránku Virtuálního obchodu
Stránka naposledy změněna: 2007-04-18 14:50 CET